Beta-Alanine

300 g - 50 Portionen


Beta Alanine Histidine ile birleşerek kaslarda depolanan Karnosin/Carnosine denen maddeyi oluşturur. Yogun/şiddetli idmanlarda kas içinde H+ (Hidrojen İyonları) artarak kas içindeki asiditeyi arttırır. Gitgide artan yanma hissi ile tükenme başlar. Kaslardaki Karnosin yükselen H+ ve düşen pH a tampon görevi görür ve performansı arttırır.

Son Kullanma Tarihi:
Beta Alanine: 10.10.2019

59,00 ₺

Ağırlık 0.3kg (300,00 ₺ /kg)

% 8 KDV dahildir

Aroma

İçindekiler: Beta Alanin

Enerji ve Besin Öğeleri 1,5 g
Beta Alanin   1,5 g 

Tavsiye Edilen Tüketim Şekli: Günde 3 defa 2 g Nutrade Beta Alanini 200 ml su ile tüketiniz.
Beta-Alanine 


Araştırmalar Beta Alanine in 8-15 tekrar arası yapılan antremanlarda performansı 1-2 tekrar arttırdığını ortaya koymuştur. Ayrıca sprint veya kürek gibi orta-yüksek şiddetli kardiyovasküler antremanlarda da performansa yardımcı olduğu belirlenmiştir.


Beta Alanine bir Dipeptide dir. Vücutta emildiğinde Histidine ile birlikte Karnosin molekülüne dönüşür. Hücrelerde depolanan Karnosine pH düştüğünde salgılanarak bu düşüşe karşı tampon vazifesi görür. Ki bu antreman sırasındaki “Laktik Asit olarak bilinen duruma karşıda bir çeşit korumadır.

Yüksek miktarda Beta Alanin alımı Parestezi (Paresthesia) denen yüzde karıncalanmaya yol açabilir. Bu zararsızdır. Beta Alanine in gerçek etkilerini görmek için günde 6g Beta Alanine i 3-4 seferde yüklemek gerekir.

Tavsiye Edilen Tüketim Şekli: Günde 3 defa 2 g Nutrade Beta Alanini 200 ml su ile tüketiniz.  

asdasdsadasdasd

dsfsdfsdf

Tab 4 content

sdasdasdad

sdfsdfsdfdsf

Facebook Yorumları